Wij staan voor u klaar!

In oplossingen denken is een grote eigenschap van de vakmensen die bij Exalto werken. Met een vestiging in Hardinxveld en Grou staat Exalto altijd voor u klaar voor advies. Exalto zorgt voor zekerheid door haar snelle leveringen, goede producten, technische ondersteuning en persoonlijke aandacht. Onze verkopers volgen regelmatig producttrainingen, zowel van binnenlandse als van buitenlandse leveranciers. Zo kennen zij alle ins en outs en kunt u met al uw vragen bij ons terecht kunt!


Management



Henri Verweij

Henri Verweij

Algemeen Directeur

E-mail: h.verweij@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 145

Algemeen Directeur
Exalto Industrie- en Handelsonderneming
Fons Miltenburg

Fons Miltenburg

Commercieel Directeur

E-mail: f.miltenburg@exalto.com
Mobiel nr.: +31(0)6 5354 9905

Commercieel Directeur
Exalto Wiper Technologies
Michael Steenbeek

Michael Steenbeek

Sales Manager

E-mail: m.steenbeek@exalto.com
Mobiel nr.: 06-3099 5811

Sales Manager
Exalto Technische Groothandel
René Tissot

René Tissot

Manager Inkoop

E-mail: r.tissot@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 156

Manager Inkoop, Logistiek en IT

Vestiging Hardinxveld-Giessendam



Kees Klop

Kees Klop

Teamleider Verkoop

E:mail: k.klop@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 148

Verkoopspecialist Outboard propellers, Opslag en beveiliging
Leo Keus

Leo Keus

Verkoopspecialist

E-mail: l.keus@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 144

Verkoopspecialist Fitwerk, Slangen en klemmen, Pompen, Boilers, Hydrofoors, Toiletten, Wasbakken, Koelkasten
Marco Batenburg

Marco Batenburg

Verkoopspecialist

E-mail: m.batenburg@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 143

Verkoopspecialist Voortstuwing
Andrew Ghering

Andrew Ghering

Verkoopspecialist

E-mail: a.ghering@exalto.com
Direct nr.: 085-273 7471

Verkoopspecialist Audio, Camera, Instrumenten, Geluidsisolatie, Lijmen en Kitten 
Eva Stemmer

Eva Stemmer

Verkoopondersteuning

E-mail: e.stemmer@exalto.com
Direct nr.: 0184-657 151

Verkoopondersteuning, orderverwerking
André Knook

André Knook

Account Manager

E-mail: a.p.knook@exalto.com
Mobiel nr.: +31(0)6-5151 6355

Account Manager Zuid Nederland en België
Stephan van Goor

Stephan van Goor

Account Manager

E-mail: s.vangoor@exalto.com
Mobiel nr.: 06-8687 4850

Account Manager Retail en Online


Vestiging Grou



Gert-Jan Postma

Gert-Jan Postma

Teamleider Verkoop

E:mail: g.j.postma@exalto.com
Direct nr.: 0566-820 003

Verkoopspecialist Stroomvoorziening, Mastervolt, Stuurstoelen, Tafelonderstellen, Stuurwielen
Eelco de Jong

Eelco de Jong

Verkoopspecialist

E-mail: e.dejong@exalto.com
Direct nr.: 0566-820 006

Verkoopspecialist Filters, Motorbediening, Actuatoren, Ventilatie, Anoden, Hoorns, Dekluiken, Fenders, Touwen, Vlaggen, Dekbeslag
Henk-Jan Tolsma

Henk-Jan Tolsma

Verkoopspecialist

E-mail: hj.tolsma@exalto.com
Direct nr.: 0566-820 007

Verkoopspecialist Boegschroeven, Besturing, Ankers, Elektrisch varen
Rienk Bakker

Rienk Bakker

Verkoopspecialist

E-mail: r.bakker@exalto.com
Direct nr.: 0566-820 005

Verkoopspecialist
Ruud van Dee

Ruud van Dee

Account Manager

E-mail: r.vandee@exalto.com
Mobiel nr.: 06-5199 7277

Account Manager Noord Nederland
Willem Nijboer

Willem Nijboer

Account Manager

E-mail: w.nijboer@exalto.com
Mobiel nr.: 06-8344 1276

Account Manager New Business
Leo van der Werf

Leo van der Werf

Technical Sales Manager

E-mail: l.vanderwerf@exalto.com
Mobiel nr.: 06-1326 9526

Technical Sales Manager
Aan het laden
Aan het laden